מי שרוצה להתייעץ, לתאר את הבעיה
ולהבין איך כאוסטאופת אני יכול לסייע 
מוזמן
להתקשר אלי
053-9618306
או לשלוח מייל
office@osteopatia.co.il
או לפנות באמצעות הטופס
האוסטאופת אינו מטפל בכאב, אלה בחוסר התנועה המקורית שגורמת לפיצוי ולתנועת היתר שגורמת לכאב. על כן הטיפול האוסטאופתי מאפשר שיפור תנועה בגוף, דבר המאפשר מעבר תקין של הרך הנולד בתעלת הלידה ועל כן להפחתת סיכון לאם ולתינוק בזמן הלידה.
הטיפול האוסטאופתי בזמן ההיריון הוא ליווי עדין ומקיף לתמיכה בשינויים שאת חווה בגופך.
האוסטאופת עוזר בשיפור תנועה של מפרקי הגוף בכלל ובמפרקי האגן בפרט כדי להקל על הכאב שלך ולאפשר הכנת האגן ללידה טבעית ללא מגבלות על גולגולת העובר.
האוסטאופת מאבחן את השלד ובוחן אם חוסר התנועה היא כתוצאה ממגבלות בשלד שלך, באיברים או ברקמות החיבור ביניהן כתוצאה מצלקות למיניהן.

טיפול בהריון שעוזר לאם ולתינוק כאחד

טיפול אוסטאופתי לאישה בהריון
 • כשאת חובה כאב בגב, צוואר, רגליים, ראש או כל כאב אחר בגופך.
• כשזה לא ההריון הראשון ובלידה הקודמת היו צירים ממושכים, בעיות אחרות או שהתינוק נולד עם פגם מזערי (או לא כל כך מזערי) כתוצעה מהלידה.
• היתה לך נפילה על עצם הזנב בעברך (אפילו הרחוק).
• את מתעמלת בעברך או בהווה.
• את חשה שיש לך התפחה יתרה ברגליים בזמן ההריון.
• את סובלת מבעיות מחזור לאחרונה (לפני ההריון) או מאז תחילת קבלת המחזור בנעורים.

אוסטאופתיה לאישה שבהריון

מתי לגשת לטיפול אוסטאופתי בזמן הריון?

♦ בהריון את חווה שינויים ניכרים מבחינה פיזית (חיצונית). שינויים אלו מלווים בהעתקת מרכז הכובד בגוף, דבר היכול לגרום להתעוררויות של כאבים שלא היו קודם.
♦ בהריון את חווה שינויים ניכרים מבחינה הורמונאלית (פנימית) ובזמן ההריון את מפרישה הורמון Relaxin שמאפשר תנועת יתר לעצמות האגן ושאר הגוף. נתון זה מהווה גורם שיכול להגביר תנועה היכן שתנועת יתר כבר נמצאת, דבר הגורם לדלקות וכאב.
במרץ 2014 ילדתי בלידת בזק טבעית, את עומר והראל - תאומים מהממים במשקל של כמעט 3 ק"ג כל אחד. זו הייתה לידתי השניה, וכאמא חדורת מוטיבציה, בטחון ואמונה, מיד בבית החולים הנקתי את שניהם בו זמניתהייתי משוכנעת שהחלק הקשה מאחוריי.
כשהגעתי הביתה, אחרי מספר ימים, תקף אותי כאב גב משתק, בו הייתי כפופה בלי יכולת להתרומם או לזוז לשום מקום. בקושי נשמתי. כל הכנסה של אויר הייתה מלווה בכאב רב. הגעתי לדיויד אחרי המלצות רבות של מורתי ליוגה, ואיכשהו בעלי העביר אותי לקליניקה. שם פגשתי את דיויד שבעדינות רבה הסביר לי על הטיפול והיה קשוב לקצב שלי ולקושי לזוז. בצניעות רבה הוא טיפל בי במסירות, התקשר לבדוק לשלומי, והיה איתי עם כל מה שעלה. אחרי שניים או שלושה טיפולים קרה מבחינתי נס רפואי - חזרתי לנשום התרוממתי, הכאבים לאט לאט שכחו ויכולתי לחזור ולטפל בשלושת הילדים שלי, הגדולה בת שנתיים דאז וזוג תאומים בני יומם. מודה לו עד היום על ההצלה והטיפול  שעברתי. ממליצה בחום לכל מכריי ואהוביי. המשך ימים שקטים

אפרת דורון
נתניה

למה לגשת לטיפול אוסטאופתי בזמן הריון? 

 
Facebook
טלפון: 053-9618306   |   דוא"ל: office@osteopatia.co.il  |  כתובת:  ההדרים 25ב'  כפר נטר