אם אחד הביטויים האלה מוכרים לך אני מציע לך לפנות אלי:

מטופלים רבים שסובלים מכאבי ראש ממושכים מגדירים את הכאב בתיאורים אשר אם אחד או כמה מהם מוכרים לך, אני מציע לך לפנות אלי לאיבחון, טיפול, הקלה ואף רפואה שלמה:
 "הראש מתפוצץ, מרגיש כמו פעימות לב בראש"

 "כאב חד כמו סכין" (בעין, ברקה, בלחי, בין העיניים, באחרית הגולגולת)
 "כאבי תופת בשיניים ובאזור הרקה"
 "הכאב מתגבר בזמן טיסה/צלילה לעומק"
 "כאב ראש עמום ללא הפסקה"
 "כאב ראש במצח שמחליף צדדים, פעם בימין ופעם בשמאל"
 
"כל חיי סבלתי מכאבי ראש ממושכים. ואחרי שלושה טיפולים אצלך, כאילו נולדתי מחדש"

כאבי ראש

הרפואה האוסטיאופתית מחפשת את מקור הבעיה לצורך טיפול מן היסוד. ובמקרה של כאבי ראש ממושכים במרבית המקרים הגורם הוא לאו דוקא בראש אלא בצוואר, עמוד השדרה ובמוקדים אחרים בגוף שמונעים מחזוריות תקנית של נוזלי מערכת הדם ומערכת העצבים. והיתרון בגישה זו הוא כפול ומכופל:
+ הקלה מהירה
+ פתרון הבעיה מן המוקד למניעת הופעה חוזרת של כאבי ראש
+ הקטנה עד הפסקת השימוש והתלות במשככי כאבים
כאבי ראש ממושכים?
במקום משככי כאבים
אני מזמין אותך 
להתקשר אלי
053-9618306
או לשלוח מייל
office@osteopatia.co.il
או לפנות באמצעות הטופס
כאבי ראש
מי שסובל מכאבי ראש ובעיקר כאבי ראש ממושכים מכיר את התופעות הבאות: הראייה מטשטשת, הראש כמו בתוך מלחציים, לעיתים זה מגיע עד לכאב שיניים, כל תנועה נעשית בהילוך איטי והתגובה הראשונה היא לשלוח יד אל משככי הכאבים. אבל אלה, השפעתם זמנית והם עושים נזק במעטפת הקיבה. וכאן נכנס הטיפול האוסטיאופתי לפעולה. מה כל כך מיוחד ויעיל בטיפול אוסטיאופטי לתופעת כאבי הראש? הנה:
כאבי ראש הם בדרך כלל ביטוי של כיווץ בשרירי הצוואר כתוצאה מטראומה או יציבה לא נכונה הגורמת לבלט/פריצת דיסק צווארית, לניוון מפרקי החוליות ולהתכווצות שרירים מקומיות הגורמות לנקודות תורפה המקרינות כאב לכלל אזורי הראש.

כמו כן, כאבי ראש יכולים לנבוע מבעיות מחזור, ולאחר טיפול שיניים (בגלל המאמץ שנוצר על שרירי הלסת ואשר בדרך כלל מאופיינים בהקרנה לאחת העיניים). אחד הגורמים השכיחים לכאב ראש במצח בעיקר הוא הסינוסיטיס (דלקת בגתות הראש) והסובלים מגדירים את הכאב כך: "סכינים בלחיים וסביב העיניים". כאבי ראש עזים כתוצאה משינויי לחץ הדם בראש  מוכרים לנו בשם "מיגרנות" עליהן אני מציע לך לקרוא בעמוד -  טיפול אוסטאופתי במיגרנות.

הסיבות להיווצרות כאבי ראש:

 נורות האזהרה האדומות

כמובן שיש עוד סיבות רבות להיווצרות כאבי ראש, אותן אני מחפש בדייקנות בעזרת האיבחון האוסטיאופתי, כדי להעניק לך את הטיפול הנכון במוקד הבעיה. יחד עם זאת, חשוב לי לציין דווקא את מופעי כאבי הראש שדורשים תשומת לב רבה לסימפטומים:
• כאבי ראש עזים המלווים בנוקשות העורף יכולים להצביע על דלקת קרום המוח, במיוחד אם הכאב מלווה בחום.
• אם מדובר בכאב שההגדרה שלו היא: "הכאב הכי חזק שהרגשתי אי פעם..." זה יכול להיות סממן לארוע מוחי וקיים צורך בבדיקה רפואית במיוחד אם הכאב מלווה בשינויים קיצוניים בחוש הריח. סימפטומים אלה מעידים על הצורך באישפוז מיידי.
כאבי ראש ממושכים?
במקום משככי כאבים
אני מזמין אותך 
להתקשר אלי
053-9618306
או לשלוח מייל
office@osteopatia.co.il
או לפנות באמצעות הטופס
שמי דורית לופו, בת 51 עם עבר רפואי עשיר, במיוחד, בכל מה שקשור לעמוד שדרה. בילדותי, עברתי ניתוח גב מסובך שמקרין על כל המצב הבריאותי שלי. בחלוף השנים, התווספו בעיות נוספות. במהלך הזמן, גיליתי שרפואה משלימה מקלה ועוזרת לי לתפקד. עברתי סוגי טיפול שונים ומטפלים רבים. לפני כשנתיים הגעתי לטיפול אצל דיויד סלייטר. הטיפול שכל פעם מחדש "מחזיר אותי לחיים". דיויד מטפל בכאבי הגב, השרירים, המפרקים, ומאפשר לי הליכה קלה יותר. הוא מקשיב למערכות הפנימיות ועוזר להן לתפקד טוב יותר ואני, פחות נפוחה, ונושמת טוב יותר אחרי טיפול שכזה. בשנים האחרונות התווספו לי התקפי ורטיגו וכאבי ראש, שגם להם מצאתי עזרה אצל דיויד. החיים ומזג האויר יוצרים "תקלות" בגופי ולכן אני חוזרת לדיויד כל מספר חודשים, מקבלת טיפולים, בהתאם לצורך ו"חוזרת לחיים". מבחינתי הטיפול אצל דיויד הוא הצלה גדולה ואני מודה לו וממליצה בחום רב על הטיפול המסור, הקשוב והמאוד מקצועי שהוא מעניק.

בתודה גדולה
דורית לופו
 
Facebook
טלפון: 053-9618306   |   דוא"ל: office@osteopatia.co.il  |  כתובת:  ההדרים 25ב'  כפר נטר